IndeksFAQRejestracjaZaloguj

Share | 
 

 Relacje Megary Snape

Go down 
AutorWiadomość
Megara Snape
III klasa
avatar

Dołączył/a : 21/10/2013
Punkty : 136

PisanieTemat: Relacje Megary Snape   Sob Gru 21, 2013 4:34 pm

Megara Snape
{"W walce - zwycięstwo. W pokoju - czuwanie. W śmierci - ofiara"}


Severus Snape - {ojciec [dyrektor] }
Severus Snape jest ojcem Megary. Pomimo zbuntowanego charakteru dziewczyny i wciąż otrzymywanych nagan od ojca, ich relacje są jak najbardziej przyjazne. Megara dobrze wie że z każdym problemem może udać się do ojca, a on nigdy nie zostawi jej samej.

Harry Potter - {ojciec chrzestny [przybrany brat]}
Harry jest ojcem chrzestnym Megary, chociaż ich relacje są bardziej zażyłe. Traktują siebie jak rodzeństwo, przy czym Harry jako starszy brat usiłuje służyć przykładem swej "małej siostrzyczce".

Nereza Scoliari - {przyjaciółka}
Jeżeli ktokolwiek w oczach Megary zasługuje na miano siostry to jest właśnie Nereza. Obydwie mają trudne charaktery przez co często dochodzi między nimi do sprzeczek. Obydwie usiują postawić na swoim nawet w chwili, gdy któraś nie ma racji. Czasem myli się Megara, a czasem błąd popełnia Nereza mimo to trudno im przyznać się do tego przez co powstają komplikacje. Szybko jednak niesnaski zostają zapomniane. Wiedzą, że mogą na sobie polegać. Nie ma tematów, których nie mogłyby poruszyć. Wzajemnie zyskały swe zaufanie i przyjaźń, chociaż początki znajomości były burzliwe i prędzej było im do zostania wrogami niż przyjaciółmi... cóż powiedzieć los bywa przewrotny.

Doniphan Malfoy - {znajomy/przyjaciel}
Relacje Megary i Doniphana balansują pomiędzy znajomością, a przyjaźnią. Pomimo, że panicz Malfoy traktuje Megarę jak najlepszą przyjaciółkę, to ona niestety nie może tego samego powiedzieć o nim. Trudno zyskać jej zaufanie. Zawsze stara się podchodzić ostrożnie do ważnych tematów. Nie czuje przy Doniphanie pewności dzięki której mogłaby poruszyć z nim każdy temat. Jednakże zawsze chętnie mu pomoże i wysłucha.


James Potter II - {relacja wielka niewidoma}
Dlaczego wielka niewiadoma? Ponieważ ciężko określić czy się przyjaźnią czy nienawidzą. Uwielbiają sobie wzajemnie dogryzać. Często sprzeczają. James lubi szydzić z Megary, lecz ona nie pozostaje mu dłużna. Jednakże gdy ktokolwiek inny usiłuje ich obrazić wówczas stają za sobą twardym murem. Megara wie, że gdyby coś się działo może pójść do Jamesa w którym znajdzie oparcie.

Scorpius Malfoy - {kapitan drużyny Slytherinu}
Scorpius często usiłuje krytykować i poniżać Megarę. Uważa także, że ona usiłuje stłamsić jego i uczynić go swym podnóżkiem, mimo że w codziennym życiu dziewczyna nawet tego nie okazała. Nie wiadomo skąd biorą się ich dziwne przypuszczenia, że jedno chce poniżyć drugiego. Wiadomo jednakże, że z powodu takiego podejścia powstają między nimi bariery stanowiące fundamenty wzajemnej niechęci. Możliwe także że to tylko przypadek, a ich wzajemna walka prowadzi w zupełnie innym kierunku niż przypuszczają.

Ann Treu - {koleżanka}
Pomimo że należą do dwóch wrogich domów, to lubią siebie wzajemnie. Niestety ich znajomość nie jest na tyle zażyła, aby określić ją mianem pozytywnej lecz nie jest także negatywna. Bardzo możliwe, że zostaną dobrymi przyjaciółkami.

nick - {relacja}
opis relacji

nick - {relacja}
opis relacji

nick - {relacja}
opis relacjiAzyn - {nielubiany}
Mieli okazje spotkać się tylko raz i to jedno spotkanie przeważyło na ocenie negatywnej. Megara nie należy do osób, które milczą gdy ktoś opowiada jej głupoty, a właśnie tak potraktowała "czytanie z gwiazd" Azyna. Bawił się we wróżbiarza w noc Andrzejkową, ale tak naprawdę nie powiedział niczego szczególnego albo niczego co byłoby nową informacją dla Megary. Nie potrafił przyjąć do swej świadomości, że jego słowa nie wywarły na Megarze wrażenia. A niestety [a może stety] panna Snape należy do osób mówiących to co myślą , przez co nie mogła zacząć zachwycać się "wielkimi" słowami centaura. Widocznie obrażony wdał się w dyskusje słowną z dziewczyną usiłując ją poniżyć, co zakończyło się jego niepowodzeniem.nick - {relacja}
opis relacji

nick - {relacja}
opis relacji

nick - {relacja}
opis relacji

nick - {relacja}
opis relacjiAce Nobilar - {nauczyciel}
Megara lubi, szanuje i ceni Ace. Uwielbia to w jaki sposób prowadzi lekcje i to jakie ma podejście do uczniów. Jest stanowczy. Zdecydowany. Pewny siebie. Arogancki. Inteligentny... jeszcze wiele można wymieniać, lecz to jedne z najważniejszych cech jakie uznaje ślizgonka. Rozumie także podejście Ace, gdy nakazuje zwracać się do siebie profesorze. Skoro przekazuje wiedzę innym adeptom magii to świadczy o jego większej wiedzy oraz doświadczeniu, gdyż w innym wypadku dyrektor Snape nie uznałby jego kandydatury jako wykładowcy smokologii.

Horacy Slughorn - {nauczyciel / wychowawca Slytherinu}
Megara bez wątpienia odziedziczyła umiejętność ważenia eliksirów po swym ojcu. Nie jest tak zdolnym alchemikiem jak Książę Półkrwi, lecz jej umiejętności są imponujące, a dostrzega to sam Horacy Slughorn. Profesor docenia dziewczynę, a ona jest pilną uczennicą. Gdyż pomimo swych wyskoków podczas wolnego od zajęć lekcyjnych, to na zajęciach jest pilną uczennic chłonącą jak największy zakres wiedzy.

nick - {relacja}
opis relacji

nick - {relacja}
opis relacji

nick - {relacja}
opis relacji

nick - {relacja}
opis relacji

_________________

 
"I nie pomoże niezawodny prowokator
I nie da rady podstawiony terminator
Bo ona z każdego w sposób
Nie do przewidzenia
Zrobi jelenia..."

Powrót do góry Go down
 
Relacje Megary Snape
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Relacje - Charlotte d'Alouette

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Pierwsze kroki :: Akta Bohaterów :: Relacje-
Skocz do: